Головна     Про нас     Продукція     Співпраця     Контакти     Поради
Новинка!   Пампушка "Українська"!     Смачна та корисна!   Як ніщо інше примножує смак борщу!                                                              Замовляйте смачні та запашні короваї від ТОВ "Тернопільхлібпром" тел. (0352) 43-62-38; 067-352-13-41; 050-437-88-80.                                

Стабільній якості продукції сприяє те, що на підприємстві застосовується високоефективне устаткування та традиційна класична технологія виробництва хліба та хлібобулочних виробів – у поєднанні із високоякісною вітчизняною натуральною сировиною і без застосування будь яких хімічних добавок.

Гордість підприємства – висококваліфіковані працівники. Переважна більшість виробничників працюють на підприємстві по 20 - 30 років. Це – золотий фонд підприємства - фахівці які постійно працюють над вдосконаленням асортименту, поліпшенням якості продукції. Важливим фактором при цьому виступає поєднання висококваліфікованої праці, традиційної технології та сучасного устаткування, на якому виготовляється продукція.

Від початку виготовлення і аж до відправлення в торговелъну мережу - проводиться суворий лабораторний контроль продукції. Для виробництва використовується тільки натуральна сировина, яка при поступленні на підприємство проходить вхідний контроль за якісними показниками і наявністю відповідних супроводжувальних документів.

За дотриманням встановлених параметрів технологічного процесу при виробництві хлібобулочних виробів - слідкують змінні інженери-технологи. Постійний моніторинг процесу виробництва, чітка технологічна дисципліна, вхідний контроль сировини і контроль готової продукції в атестованій заводській лабораторії - запорука високої якості нашого хліба.

Високі показники і досягнення підприємства у галузі хлібопекарства - підтверджуються численними національними та регіональними нагородами. За високу якість продукції підприємство нагороджено :

  1. - Медаллю «Кращі товари Тернопільщини»;
  2. - Медаллю «Кращий вітчизняний товар року»;
  3. - Більш ніж десятком інших нагород: грамот, дипломів подяк
                                                                   

адреса: м.Тернопіль, 46027, вул. С. Будного, 3                     тел:(0352) 43-62-41; E-mail: ternopil.hlib@ukr.net