Головна     Про нас     Продукція     Співпраця     Контакти     Поради
Новинка!   Пампушка "Українська"!     Смачна та корисна!   Як ніщо інше примножує смак борщу!                                                              Замовляйте смачні та запашні короваї від ТОВ "Тернопільхлібпром" тел. (0352) 43-62-38; 067-352-13-41; 050-437-88-80.                                

Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільхлібпром» - це сучасне стабільно діюче підприємством з 35-літньою традицією випуску хлібобулочних виробів.

ТОВ «Тернопільхлібпром» створено на базі Тернопільського хлібозаводу № 2, який був введений в експлуатацію у 1980 році - з проектною потужністю 65 тон хлібобулочних виробів на добу і визначався як головне підприємство об’єднання хлібозаводів Тернопільської області.

Впродовж 1986-1989 років на заводі була проведена реконструкція, з заміною хлібопекарських печей ПХС-25М вітчизняного виробництва на більш потужні печі БН-50 - виробництва Німеччини, що дало змогу збільшити добову потужність випуску хлібобулочних виробів до 85 тон.

На хлібному ринку Тернопілля ТОВ «Тернопільхлібпром» відзначається позитивною репутацію і високою якістю продукції. На підприємстві збережена давня українська традиція випічки хліба, що виготовляється за традиційними рецептурами і технологіями, які вдосконалювалися технологами підприємства на протязі десятиліть.

Висока якість продукції досягається, в першу чергу, за рахунок використання у її виробництві тільки натуральної сировини. Ми не використовуємо будь які покращувачі - консерванти, відбілювачі, барвники, смакові чи інші хімічні добавки, а випікаємо хлібобулочні вироби виключно з високоякісного борошна і натуральної сировини, які перед запуском у виробництво ретельно перевіряємо в лабораторії на відповідність якісним показникам.

Все це в поєднанні з використанням для випічки сучасного технологічного обладнання - дає можливість випускати хлібобулочні вироби з неперевершеним смаком.

По різноманітності та багатству асортиментного ряду продукції, її незрівнянних смакових якостях – наше підприємство одне з найкращих в західному регіоні.

Основними постачальниками сировини для підприємства являються:

  1. - Приватне підприємство «Захід-хліб-збут–2002» - одне з найбільших постачальників високоякісного борошна в західному регіоні;
  2. - ТОВ «Хмельницьк-Млин»;
  3. - ТОВ «Вілія-Трейд».

Основними реалізаторами продукції виступають:

  1. - торгова мережа «Пані-Паляниця»;
  2. - торгова мережа «Фоззі»;
  3. - торгова мережа «Барвінок»;
  4. - торгова мережа «Новус»;
  5. - торгова мережа «Теко»;
  6. - магазини роздрібної торгівлі.

ТОВ «Тернопільхлібпром» поставляє хлібобулочні вироби не тільки в місто Тернопіль і райони області але й далеко за її межами.

У місті Тернопіль підприємство має власну мережу магазинів «Пані Паляниця», які знаходяться за адресами: вул.С.Будного 3; Майдан Перемоги 4; вул.Шашкевича 1; просп.С.Бандери 19; вул.Бродівська; вул.Купчинського; вул.Живова (центральний автовокзал); вул.Білогірська (приміський автовокзал); вул.Б.Хмельницького (залізничний вокзал) - де завжди можна придбати свіжий духмяний хліб від нашого хлібозаводу.

Смачний, корисний та ситний хліб від ТОВ «Тернопільхлібпром»!!!

Підтримаємо свого виробника, бережімо свій хліб, свої звичаї, традиції, свою мову, культуру – і тільки тоді ми будемо мати ціну в світі!

                                                                   

адреса: м.Тернопіль, 46027, вул. С. Будного, 3                     тел:(0352) 43-62-41; E-mail: ternopil.hlib@ukr.net