Головна     Про нас     Продукція     Співпраця     Контакти     Поради
Новинка!   Пампушка "Українська"!     Смачна та корисна!   Як ніщо інше примножує смак борщу!                                                              Замовляйте смачні та запашні короваї від ТОВ "Тернопільхлібпром" тел. (0352) 43-62-38; 067-352-13-41; 050-437-88-80.                                

Смачний, ситий хліб від ТОВ «Тернопільхлібпром»!!!

Торгова марка "Пані Паляниця"

Хліб – це не просто продукт щоденного вживання, а символ національної пам’яті, частка нашої історичної культури. Споконвіку хліб вважався виявом народної мудрості, бо в ньому - злиття душевних і фізичних сил, надій, умінь, сподівань. Звідси таке святе ставлення до нього як до мірила добробуту, правди, чесності.

З давніх-давен у нашій слов’янській культурі спостерігається культ хлібу. Це пов’язано з тим, що слов’яни завжди були чудовими хліборобами і вкладали у виготовлення хліба свою душу. Ніжні, тендітні руки жінок виготовляли теплий, духмяний хліб, який був сповнений любов’ю та щирістю. Вони прикладали багато зусиль, щоб люди могли смакувати ароматним хлібом.

Наш хлібозавод постійно розвивається - впроваджує нове обладнання, модернізує діюче, розширює асортимент продукції. На сьогоднішній день асортиментний ряд продукції підприємства складає понад 70 найменувань. В тому числі ми випускаємо продукцію нарізану та запаковану у фірмову упаковку. Випікаємо хліб з пшеничного борошна, із суміші житнього та пшеничного борошна, заварні хліба, хліба ароматизовані натуральними добавками, а також булочні та здобні вироби.

Ми дбаємо також про те, щоб хліб, який Ви вживаєте був корисний і не шкодив Вашому здоров'ю.

Візитною карткою ТОВ «Тернопільхлібпром» - продукцією, яка користується постійним попитом у мешканців Тернополя і Тернопільської області – є хліб «Подільський покращений подовий» - житньо-пшеничний хліб з неперевершеним смаком та ароматом. Цей хліб виготовляється на сучасній технологічній лінії за традиційною технологією і на житніх рідких заквасках. . Він забезпечує організм живими кисло-молочними бактеріями, які нормалізують процеси травлення та засвоєння їжі, а також сприяють виведенню радіонуклідів з організму. Цей хліб містить незамінні амінокислоти та вітаміни (В1, В6, В15).

Крім того на підприємстві випускається широкий асортимент високоякісної хлібної продукції для поціновувачів справжнього смаку – Хліб «Аромат», Хліб «Козацький подовий», Хліб «З висівками», Хліб «Орільський», Хліб «На парастас» і заварний хліб «Пряний», - в тому числі нарізані та запаковані у фірмову упаковку. А також батони, калачі та короваї: Батон «Нива золота», Батон «Стрілецький», Багет, Калач «Святковий», Калач «Український вінок», Калач «Різдвяний», Коровай «Святковий». Паски, Булка «Дніпропетровська» та булочки: «Веселка», «Веснянка», «Підковка», «Плюшка», «Студентська», «Хот-Дог», «Квітка макова», «Квітка фруктова». «Круасани», «Палички хлібні солоні з кмином», а також інша продукція.

На даний час на підприємстві проведено реконструкцію технологічного обладнання, що дало можливість випускати продукцію ще кращої якості.

торгова марка "Пані Паляниця" – якість, користь, та смак!

адреса: м.Тернопіль, 46027, вул. С. Будного, 3                     тел:(0352) 43-62-41; E-mail: ternopil.hlib@ukr.net