Про нас

  /  Про нас

Про нас

ТОВ Тернопільхлібпром – стабільно діюче сучасне підприємство з виробицтва хлібобулочних виробів. Наш завод вже 40 років успішно функціонує та щодня годує свіжим хлібом тисячі жителів м. Тернопіль та Тернопільської області. Рецепт цього простий – тільки натуральні інгредієнти у поєднанні із любов’ю до своєї справи наших працівників.

На хлібному ринку Тернопілля ТОВ «Тернопільхлібпром» відзначається позитивною репутацію і високою якістю продукції. На підприємстві збережена давня українська традиція випічки хліба, що виготовляється за традиційними рецептурами і технологіями, які вдосконалювалися технологами підприємства на протязі десятиліть.

 

Висока якість продукції досягається, в першу чергу, за рахунок використання у її виробництві тільки натуральної сировини. Ми не використовуємо будь-які покращувачі – консерванти, відбілювачі, барвники, смакові чи інші хімічні добавки, а випікаємо хлібобулочні вироби виключно з високоякісного борошна і натуральної сировини, які перед запуском у виробництво ретельно перевіряємо у власній лабораторії на відповідність якісним показникам.

 

Окрім економічних індикаторів, наше підприємство дбає про соціально орієнтовані проекти. Ми турбуємося про дітей, спонсоруючи футбольні виїзди на змагання за кордон; про молодь, влаштовуючи кейс-чемпіонати для студентів та нещодавніх випускників Тернопільщини; та не лишаємося осторонь соціальних викликів, допомогаючи протидіяти світовій пандемії або ж нашим хлопцям на сході.